Coming out

przez TastePoland - Voytek

Dziś wielki dzień – oficjalny coming out… Nie to, żeby od razu był wielki skandal… Po prostu chcemy się podzielić z Wami tym, kim jesteśmy i co nas fascynuje. Do tego chcemy być bardziej „z krwi i kości”, byście mogli sami poznać, że stoją za tym ludzie. Będziemy pisać we Dwoje.

Ja mam na imię Wojtek, 41 lat na karku i kilkanaście zwiedzonych krajów – od Indonezji po Meksyk… To co zawsze mnie fascynowało to poszukiwanie autentyczności i lokalnych smaków. Nie musiało być wielce luksusowo, ważne by było fajnie.  Od kilkunastu lat próbuję gotować, co nie ukrywam wychodzi mi czasami dobrze… Nienawidzę za to przepisów, a szczególnie ich się ściśle trzymać – tu mimo najszczerszych chęci zawsze coś pójdzie nie tak.. Wolę pójść na żywioł i zrobić coś inspirowanego daniem. Poszukuje więc kulinarnych inspiracji, nowych smaków i składników, które można wpleść w codzienne gotowanie. Dodatkowo jestem fanem fajki wodnej, hamaku oraz fotografii.
.

A ja mam na imię Kasia. Podróże to moja absolutna pasja. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, kultury oraz smakować lokalne specjały. Kilka lat spędziłam we Francji. Stamtąd wywodzi się moja miłość do wina. Interesuję się modą i designem…i jak każda kobieta lubię odrobinę luxusu ;). A dla mnie to znaczy – dobry masaż lub relaksująca, aromatyczna kąpiel (powiedzmy w winie)… będę się z Wami dzielić moimi najlepszymi odkryciami. Z Wojtkiem poznaliśmy się parę lat temu i ja pokochałam podróże kulinarne a Wojtek te „z klasą”.
I zaczęliśmy wspólnie odkrywać świat.

Od 2 lat podróżuje z nami Pola –  mała osoba, ale za to niezmiernie wyrobionym guście zarówno, co do miejsca jak i wyżywienia. Liczą się dla niej lokalne atrakcje,  dobre jedzenie oraz to by nie musiała spędzić w foteliku samochodowym zbyt długo. Kocha samoloty… pierwszy raz leciała jak miała 4 miesiące – tata był dokładnie 23 lata starszy, jak pierwszy raz wsiadł na pokład. 

Będziemy w trójkę starali się pokazywać Wam miejsca, na które trafiliśmy i które wpasowały się w nasze gusta lub nie…

W tym tygodniu  będzie jeszcze relacja z Siedliska Architekta w Blankach – podróż sprzed prawie  miesiąca, chwilę później Lawendowe Pole. Poza tym wkrótce ruszamy na tygodniowe wakacje, oprócz wypoczynku mam nadzieje uda się również na bieżąco relacjonować, co polskie góry mają do zaoferowania.
Pozdrawiamy Kasia i Wojtek

Sprawdź również:

Pozostaw komentarz