O MNIE

przez TastePoland - Voytek

DOŚWIADCZONY STRATEG & MARKETINGOWIEC

Wojtek Osiński | Taste Poland food consulting | kontakt konsulting Od ponad 20 lat zajmuję się marketingiem, tworzeniem strategii i wdrażaniem ich w życie. W Nestle zarządzałem takimi markami jak WINIARY, MAGGI, LION, PRINCESSA, czy NESCAFE. W Polsce i zagranicą. Zajmowałem się marketingiem i rozwojem biznesu w Givaudan Polska – dając strategiczne rekomendacje, co do trendów i szans rynkowych największym markom w Polsce.

PASJONAT JEDZENIA I PODRÓŻY PO POLSCE I NIE TYLKO

Podróżuję od zawsze. Moje najlepsze wakacje? Kiedy mogę połączyć wypoczynek z dobrym lokalnym jedzeniem i poznaniem lokalnej kultury. Tworzę dział marketingu i oferty w Pora na Pola społecznie finansowanym startupie oferującym żywność wprost od rolników i małych rzemieślniczych producentów.

BLOGER & FOTOGRAF

Podróżujemy z rodziną po Polsce, poszukujemy wyjątkowych miejsc i później opisujemy je na blogu Taste Poland.

BYŁY POLSKI AMBASADOR W WORLD FOOD TRAVEL ASSOCIATION

Przez kilka lat działem w WFTA –  organizacji non-profit zajmującej się turystyką kulinarną. W latach 2018-19  byłem częścią Rady Dyrektorów Stowarzyszenia (Vice-Chairman/Board of Directors). To rodzaj turystyki, która nie tylko buduje niezapomniane doświadczenia turysty ale ma ogromny wpływ na poprawę ekonomiczną lokalnej społeczności.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU